fbpx

Shpat Kasapi dhe Mergim Mjeku vijn ‘Befasisht’ (Video)

Këngëtari i suksesshëm nga Maqedonia, Shpat Kasapi nuk ndalet. Pas bashkëpunimit me Elona Lekën, kësaj radhe ai ka sjellur për publikun këngën e re me klip  ‘Befasisht’, në bashkëpunim me këngëtarin Mergim Mjeku.

Kënga është punuar nga Gent Myftaraj, ndërsa teksti është shkruar nga Kreshnik Avdiu.

Për klipin e kësaj këngë është kujdesur kompania MAX Production./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close