fbpx

Horoskopi ditor, e mërkurë 4 nëntor 2020

Dashi

Do ja kaloni mjaft mire sot pranë atij qe dashuroni dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Mos e mbani mendjen nga e shkuara. Beqaret do jene te gatshëm te dalim me personat qe do i joshin dhe te njihen me mire me ta. Financat do kenë përmirësime te njëpasnjëshme për shkak te masave qe keni marre gjithë këto kohe. Tashme e dini çfarë duhet te bëni.

Demi

Nëse kohet e fundit jeni treguar histerike me partneri tuaj dhe e keni detyruar atë te beje gjera qe nuk ka dashur, ka rrezik qe t’iu tradhtoje. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do e kërkojnë me ngulm princin e tyre te kaltër. Për financat do jeni gjithë kohës ne merak. Asgjë nuk ka për te ecur ashtu si e keni menduar dhe me zor do kryeni shpenzimet e nevojshme.

Binjaket

Qetësia do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sot. Do flisni për ato qe keni kaluar dhe do buzëqeshni kur te jeni pranë njeri-tjetrit. Beqaret do kenë me tepër mundësi për te gjetur shpirtin binjak. Dilni me tepër me miqtë. Ne planin financiar nuk do ndikoje asnjë planet. Menaxhoheni me kujdes buxhetin nëse nuk doni te keni tronditje.

Gaforrja

Te dashuruarit do tregohen me te hapur me atë qe kane ne krah dhe do ua shprehin gjate gjithë kohës ndjenjat njeri-tjetrit. Nëse jeni ende beqare, me shume gjasa do e gjeni shpirtin binjak. Do jete një takim impresionues dhe i veçante. Financat do jene mjaft delikate prandaj mos bëni as shpenzime te kota dhe as mos jepni hua. Nëse gaboni, nuk keni për t’ia dale dot.

Luani

Ju qe keni kaluar një periudhe plot konflikte ne çift do ndiheni me te qete sot. Bashkëpunimi do përforcohet pak nga pak dhe do kuptoheni me mire me njeri-tjetrin. Beqaret do kenë me shume fat se kurrë te takojnë personin e ëndrrave. Shfrytëzojeni ditën! Financat ka gjasa te përmirësohen me tepër fale një shpërblimi qe do merrni. Shpenzimet bëjini ende me maturi!

Virgjeresha

Venusi do e mbroje gjate gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift. Do komunikoni me tepër dhe do bëni lëshime. Edhe pse këtë duhet ta kishit bere prej kohesh, asnjëherë nuk është vone. Beqaret do bënin mire te mos merrnin asnjë vendim për te krijuar lidhje gjate kësaj dite sepse nuk do kishin fat. Ne planin financiar situata do jete goxha e qëndrueshme.

Peshorja

Ne pune ka ardhur kohe te bëni disa sqarime me partnerin tuaj dhe te mendoni për te ardhmen. Nëse bashkëpunoni ashtu si duhet do arrini atje ku dëshironi. Beqaret mund te fillojnë veçse nja aventure qe do iu sjelle emocione momentale. Situata financiare nuk do jete shume e qëndrueshme, prandaj shmangni investimet e mëdha dhe te pamenduara.

Akrepi

Jeta sentimentale e çifteve do jete e mbrojtur gjate kësaj dite. Do jeni me tolerante dhe me solidare me atë qe keni ne krah. Nga ana tjetër, yjet këshillojnë te mos iu besoni te gjitha atyre qe do iu thonë mikeshat. Beqaret do kenë me tepër mundësi ta arrijnë atë qe duan. Tregohuni me te hapur. Reflektoni mire para se te shpenzoni ne mënyrë qe financat mos kenë probleme.

Shigjetari

Ka ardhur momenti t’i merrni gjerat me seriozisht ne çift dhe te krijoni një klime me harmonike. Tregohuni te kujdesshëm me ato qe do thoni dhe lëreni partnerin te flasë lirshme. Beqaret ka gjasa te kenë dashuri me shikim te pare. Jeta e tyre do marre një tjetër drejtim. Mos e teproni me shpenzimet sot nëse nuk doni te keni tronditje financiare.

Bricjapi

Gjate kësaj dite do bënit mire te mos e tepronit me xhelozinë. Ai qe keni ne krah iu dashuron me shume sesa e mendoni edhe pse nuk ua shpreh tërësisht ndjenjat. Beqaret do jene dyshues me te gjithë personat qe do takojnë dhe do qëndrojnë serish vetëm. Bëjini rezistence dëshirës se madhe për shpenzime nëse doni qe financat te mos kenë tronditje.

Ujori

Dashuria do jete mbi gjithçka gjate kësaj dite. Ne krahët e partnerit do ndiheni si mbi re. Shfrytëzojeni çdo sekonde duke u dashuruar me pasion. Beqaret nuk do i shfrytëzojnë dot te gjitha mundësitë qe do iu jepen për takime dhe do mbeten vetëm. Financat nuk do jene te shkëlqyera, por gjithsesi nuk do kenë as probleme te mëdha.

Peshqit

Ne jetën ne çift do iu dalin disa vështirësi te vogla, por nëse tregoheni te kujdesshëm dhe te matur mund t’i kaloni shpejt. Gjithçka do varet nga mënyra juaj e te vepruarit. Beqaret duhet te heqin sa me shpejt turpin nëse duan te bëjnë dike për vete. Financat do jene te mira, por nëse shpenzoni me shume sesa duhet, mund te përballeni edhe me tronditje. Kujdes!

Lajme të ngjashme

Back to top button