fbpx

Haradinaj: Mustafa e Thaçi paranoikë, vazhdojmë me protesta

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se do të vazhdohet me protesta, ndërsa kërkesat kryesore të tyre janë kthimi i Trepçës në ndërmarrje publike dhe shkarkimi i ministrit Jabllanoviq.

I pyetur për deklaratat e kryeministrit se opozita po dëshiron ta marrë pushtetin me dhunë Haradinaj ka thënë se ata janë paranoik.

“Ne nuk merremi me paranojat e tyre, ata le ta kryejnë punën që iu takon si Qeveri”, ka thënë Haradinaj

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close