fbpx

Policia ka arrestuar personin që shkeli fëmijën 5 vjeçar

Policia mbrëmë ka arrestuar 29 vjeçarin E.M nga fshati Orizare e Velesit për shkak se kishte shkelur fëmijën 5 vjeçar dhe kishte ikur nga vendi i fatkeqësisë.

“Nga ana e nëpunësve të policisë janë marr masa për gjetjen e autorit. Me këtë rast E.M i lindur në vitin 1986 është arrestuar në shtëpin e tij në fshatin Orizare e Poshtme dhe ai është mbajtur në stacionin policor në Veles”-ka bërë të ditur zëdhënësja e policisë së Velesit, Anita Stojkovska.

Lajme të ngjashme

Back to top button