fbpx

Rita Ora do të përformojë në Oscar

Është e nominuar për kolonën zanore të këngës ‘Greatful” e që është kënga që ka interpretuar bjondja bukuroshe në filmin, “Beyond the Lights”.

Por, këngëtarja Rita Ora gjithashtu do të përformojë në gala mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscar. Së paku kështu është konfirmuar nga producentët e këtij evenimenti.

Madje, njëri nga ta është shumë i pasionuar ndaj zërit të saj për të cilin ka thënë se është i veçantë dhe është pikërisht ashtu siç duhet të jetë në një mbrëmje sikurse është kjo e Oscar.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close