fbpx

Agjenti: 60 milionë ose Balotelli do vdesë te Liverpool

Agjenti i Mario Balotellit, Mino Raiola ka deklaruar se klienti i tij nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra e Liverpoolit sepse dëshiron të ketë një sukses të madh me klubin anglez.

”Plani është që ai të mbetet në Anfield”.

”I kam treguar se ai ka kontratë katër vjeçare me Liverpoolin dhe se nuk do ta largoj nga aty. I thashë se duhet të largohet nga Liverpooli me 60-70 milionë euro ose do të vdesë aty”, tha Mino Raiola.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close