fbpx

Edhe Milani përfocohet, solli Destron

“Milan Chanel” para pak minutash i ka dhënë lajmin tifozerisë të skuadrës se Milani ka arritur marrëveshje për transferimin e radhës.

Matia Destro i ka thënë PO Milanit dhe se zyrtarizimi i tij do të bëhet brenda pak orëve. Galliani ka kryer të gjitha detajet me Romën dhe vetë futbollistin dhe se Destro do të jetë lojtar i ri i Milanit.

Sulmuesi italian do ti bashkohet Milanit në formë huazimi me të drejt blerje në fund të edicionit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close