fbpx

Adelina Tahiri promovon albumin e dytë

Këngëtarja shkupjane, Adelina Tahiri nuk e ka ndërmend të ndalet, ajo ka vazhduar sukesin në muzikë ku kësaj radhe ka promovuar albumin e saj të dytë.

Në ambientet e hotelit “Bushi Resort & Spa”, Adelina Tahiri promovoi albumin e saj më të ri që titullohet “Ani Ani”, që është albumi i dytë i saj në karrierën muzikore dhe në të ka gjithsej 14 këngë./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close