fbpx

Ermal Fejzullahu prezanton veturën 80 mijë euroshe (Foto)

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, i shumë kërkuar në mbrëmje, koncerte dhe dasma tashmë ka krijuar një standard të lartë jetese.

Ai dhe familja e tij jetojnë në një shtëpi luksoze derisa edhe makinat i kanë të tilla.

Për Ermalin thuhet se ka disa automobila, ndërsa së fundi e prezantuar njërën prej tyre në Instagram.

Vetura është e markës BMW xhip, e cila në tregun botëror të makinave vlerësohet se kushton 80 mijë euroshe. /Telegrafi/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close