fbpx

Apple sjell seksionin e ri “Free on iTunes”

Apple ka inauguruar një seksion të ri që do të ofrojë në mënyrë periodike seriale televizive dhe këngë falas.

Në faqen “Free on iTunes” mund të gjeni disa këngë falas të artistëve si Purità Ring, Machine Head dhe Guster, plus edhe shumë episode të serialeve dhe programeve televizive të transmetuar nga Fox, MTV, SyFy dhe Animal Planet.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close