fbpx

Silva Gunbardhi së shpejti nënë

Pas shumë thashethemesh në lidhje me shtatzëninë e këngëtares Silva Gunbardhi, tashmë çdo gjë konfirmohet pasi ajo është tre muajshe. Lajmin në fjalë e ka konfirmuar vetë ajo, në një intervistë nga Rudina Magjistari gjatë emisionit “Takimi i pasdites”.

Silva Gunbardhi është e fejuar me reperin nga Dibra, Dafi Derfi dhe se fëmija që pritet të vijë në jetë në muajin korrik, kurorëzon më tej dashurinë e tyre. Silva dhe Dafi u njohën gjatë bashkëpunimit për klipin “Të ka lali shpirt”.

Lajme të ngjashme

Back to top button