fbpx

Protestuesit “kallin” Prishtinën, Jabllanoviq drekoi i qetë (Foto)

Ministri për Kthim dhe Komunitete Aleksandar Jabllanovic, për të cilën po bëhet e gjithë kjo rrëmujë, ka drekuar sot i qetë.

Fotografia është bërë diku në ndonjë nga restoranet në Kosovë, pasi në prapavijë shihen shishet me verë “Stoncastle”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close