fbpx

Shpend Ahmeti në QKUK: Erdha t’i vizitoj policët dhe protestuesit e lënduar (Video)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka vizituar të lënduarit e protestës në QKUK.

Ahmeti nuk bëri thirrrje për ndërpreje të protestës, por tha se kishte ardhur për të vizituar të gjithë protestuesit dhe pjestarët e policisë që kanë pësuar lëndime.

Erdha me vizitu edhe policët edhe gjithë protestuesit që janë lënduar”, ka thënë Ahmeti.

Ndërkaq nga QKUK-ja mësohet se deri tani, numri i personave që ka kërkuar ndihmë në QKU, është rreth 60./Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close