fbpx

Wenger me një grumbull kërkesash

Pas transferimit të Gabriel Paulistas, menaxheri i Arsenalit, Arsen Wenger, është duke tentuar që të sjell në Emirates edhe disa përforcime tjera para mbylljes së afatit kalimtar të janarit.

Sipas mediave britanike, ekipi londinez ia ka vërë syrin edhe Kevin Grosskreutz (Borussia Dortmund, Joao Pereira (Valencia) dhe Adil Rami (Milan).

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close