fbpx

Tre të moshuarit e “përlotur”-policisë: Çetnikë dhe idiotë (VIDEO)

Gazi lotësjellës i përdorur nga policia e Kosovës gjatë protestës që po zhvillohet në Prishtinë nuk ka kursyer as protestuesit e moshës së tretë, që duhet thënë se nuk kanë qënë të dhunshëm në përplasjet me forcat e rendit.

Siç mund ta shihni në videot e mëposhtme të sjellura nga “Zëri”, tre protestues të moshës së tretë janë përlotur nga gazi duke shpërthyer më pas në ofendime ndaj policisë.

“Çetnikë” dhe “idiotë” i ka quajtur një prej tyre.

Lajme të ngjashme

Back to top button