fbpx

Mexes katër ndeshje jashtë fushe

Philippe Mexes ia ka parë sherrin kacafytjes me Lorik Canën dhe Stefano Maurin gjatë ndeshjes mes Lazios dhe Milanit (3:1).

Qendërmbrojtësi i Milanit, është dënuar me katër ndeshje mos lojë nga Komisioni disiplinor i Federatës së Futbollit të Italisë.

Por, francezi nuk pritet të shpëtojë me kaq pasi duket se incidenti i ri do t’i kushtojë atij me largim nga Milan.

Lajme të ngjashme

Back to top button