fbpx

Visar Ymeri në urgjencë, përlotet Albin Kurti (FOTO)

Gjatë përleshjeve polici-protestues në Prishtinë, është lënduar nënkryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri. Në vendngjarje është afruar ambulanca që e ka transportuar për në spital.

Edhe lideri i VV-së Albin Kurti, siç mund ta shihni në fotot e mësipërme, nuk e ka patur të lehtë ti rezistojë gazit lotësjellës të policisë.

Qendra e Prishtinës është kthyer sot në fushë-betejë mes protestuesve dhe forcave të policisë.

Lajme të ngjashme

Back to top button