fbpx

Shaqiri flet për herë të parë për të ‘dashurën’ e re

Xherdan Shaqiri i ka mohuar lajmet e fundit që pohojnë se modelja italiane Angelica është e dashura e tij

Në një prononcim për ‘Blick’, ai ka deklaruar që Angelica është vetëm një mike e tij, transmeton Tribuna.

“Nuk ka asgjë të re në këtë aspekt. Angelica është mike e imja dhe jo e dashur, ashtu siç po raportohet nëpër medie të ndryshme”, ka thënë Shaqiri.

Gjithsesi, në fotot e publikuara së fundmi, raporti i Xherdanit me Angelicën duket përtej miqësisë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close