fbpx

Nafiu e la Hamburgun për Apoelin

Valmir Nafiu është larguar nga Hamburgu. Sulmuesi tetovar ka nënshkruar me ekipin nga Qipro, APOEL Nicosia.

Nafiu te APOEL kaloi falë menaxherit të këtij klubi, gjermanit Thorsten Fink me të cilin ka bashkëpunuar edhe te Baseli dhe Hamburgu. Reprezentuesi i të rinjve të Maqedonisë (U-21) në katër vitet e ardhshme do të luaj në kampionatin e Qipros.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close