fbpx

Shaqiri zihet “Shah-Mat” (Foto)

Pas transferimit te Interi, Xherdan Shaqiri dhe menjëherë është gjuajtur në gjah. Ai është kapurnë Offside nga mediat italiane në një restorant të Milanos.

Kosovari ishte i shoqëruar me modelen italiane, të quajtur Angelica, me të cilën duket se e ka nisur një lidhje. Madje, që të dy nuk kanë mundur të përmbahen edhe pse ishin në ambiente publike.

Xherdan Shaqiri dhe Angelica Shaqiri 3 Shaqiri 4

Lajme të ngjashme

Back to top button