fbpx

Cassano ndahet me Parmën

Sulmuesi italian, Antonio Cassano, nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e Parmas.

Kjo e fundit ka njoftuar se ka shkëputur kontratën me ish-anëtarin e Romës dhe Real Madridit.

Ndryshe, Cassano ditë më parë vendosi ta dërgoj në gjyq skuadrën italiane pasi nuk ia pagoi rrogën.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close