fbpx

Shikoni turpin në futbollin shqiptar! (VIDEO)

Turpi ka kaluar çdo kufij në futbollin shqiptar. Turpi i madh ka ndodhur në ndeshjen e kampionatin shqiptar mes Flamurtarit të Vlorës dhe Teutës nga Durrësi.

Turpi mbulojë futbollin shqiptar. Më së miri e ilustrojnë edhe rastet e njëpasnjëshme në minutat e fundit të skuadrës së Flamurtarit dhe pasivitetit që ka treguar Teuta.

A ka më keq se kështu….

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close