fbpx

Jabllanoviçi kërkon falje, por nuk shkarkohet

Ministri për Kthim dhe Minoritete, Aleksander Jabllanoviq ka kërkuar falje dhe ka shropehur keqardhje për nënat shqiptare që janë prekur nga deklarate e tij dhe sipas tij kjo deklaratë është keqkuptuar sepse kjo ka qenë vetëm për një grup të caktuar protetuesuish.

Jabllanoviqi u betua se do të punoj me nder dhe dinjitet./BS

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close