fbpx

Dashuritë e mëdha…

“Kur kohët janë të gabuara, dashuritë e mëdha jetojnë në shkronja, shkrihen në shikime dhe përvëlojnë zemra”

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close