fbpx

Arsenali fioi, por me vështirësi

Arsenali ka arritur të shënojë fitore të rëndësishme në udhëtim në kuadër të Kupës FA.

Londinezët triumfuan në takimin si mysafirë 3:2 kundër Brighton & Hove Albion.

Theo Walcott (2’), Mesut Ozil (24’) dhe Tomas Rosicky (59’) shënuan golat për Arsenalin, teksa Chris O’Grady (50’) dhe Sam Baldock (76’).

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close