fbpx

Lufta mes reperëve, Readi: Ja si ndodhi (Video)

Reperi shqiptar nga Podujeva, Readi kësaj radhe në emisionin “Zone e Lirë” ka rrëfyer “luftën” që ka nisur mes tij dhe reperit tjeter nga Kosova, Mozzik.

Këtë të premte që kaloi Readi ishte mysafir në emisionin Zone e Lirë, ku rrëfeu gjithë historinë e këtij problemi.

Gjatë emisionit u publikuan edhe disa inçizime të telefonatave që kanë pasur reperët mes veti.

Readi gjithashtu tha se është në përfundim projekti i cili është punuar nga Jukebox Group e që do të publikohet pas disa javësh./ Portalb

Për të mësuar më shumë reth këtij problemi ne ju ftojmë që ta ndiqni videon e mëposhtme.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close