fbpx

Alves në planet e Van Gaal

Louis van Gaal kërkon përforcime në mbrojtje. Emri i preferuar i trajnerit të Manchester United është ai i Dani Alves. Braziliani ende nuk ka rinovuar me Barcelonën dhe e ardhmja e tij në “Camp Nou” është vendosur në pikëpyetje.

Transferimi i 31-vjeçarit me shumë gjasa mund të ndodhë në verë. Nga ana tjetër tekniku holandez shpreson që Victor Valdes të ndikojë gjithashtu në kalimin e Alves në “Old Trafford”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close