fbpx

Mexes si vrasës në fushë (Video+Foto)

Mbrojtësi i Milanit, Philippe Mexes, është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen që rosoneret e humbën në udhëtim te Lazio me rezultat 3:1.
Deri te kartoni i kuq, erdhi pas këtij gjest të francezit, që mund ta shiheni në videon e mëposhtme.

Mexes gjithashtu u përlesh edhe me Canën Phillippe Mexes (djathtas)dhe Stefano Mauri

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close