fbpx

Edhe Liverpooli dështoi në FA Cup

Skuadrat e Premierligës nuk po tregohen të forta në FA Cup. Liverpooli nuk ka arritur më shumë se një barazim pa gola përballë Boltonit, në kuadër të FA Cup.

Këto dy skuadra do të duhet ta zhvillojnë edhe një ndeshje për tu përcaktuar se cili nga ky ekip do të kualifikohet në rrethin e pestë të kësaj gare.

Kurse, nga FA Cup, më herët janë eliminuar Chelsea dhe Manchester City.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close