fbpx

Flamur Qenaj ‘i cmendur’ pas Adelina Berishës

Quhet Flamur Qenaj apo sic e njohin të gjithë Muli dhe djaloshi me origjinë nga Prizreni por që jeton jashtë është fansi më i madh i këngëtares seksi Adelina Berisha. Ai kur është në Kosovë e ndjek kudo ku ajo ka koncerte.

Muli e ka takuar disa herë Adelinën, për herë të parë para 4 viteve në një disko në Prizren, ndërsa nga ana tjetër këngëtarja sa herë e shikon në ndonjë koncert e përshendet atë.

Ka vetëm fjalë mahnitese për bukuroshen e skenës shqiptare që për të mund të bëj cdo gjë si jë fans ‘i çmendur’./BS/

Lajme të ngjashme

Back to top button