fbpx

Ministrja ka vizituar kreun e BDI-së Ali Ahmeti në shtëpinë e tij

Në foton e shpërndarë në rrjetet sociale, shihet Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka vizituar kreun e BDI-së Ali Ahmeti në shtëpinë e tij.Kodheli dhe Ahmeti në ambientet e shtëpisë, teksa flasin për çështjet me interes të përbashkët.

Kodheli qëndroi në Shkup për një vizitë dyditore, ku takoi krerët më të lartë të shtetit, si dhe liderët politikë shqiptarë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close