fbpx

Argjentina bëhet më bebe! (Foto)

Këngëtarja Argjentina Ramosaj akoma është duke shijuar pushimet e saj në Tajlandë së bashku me të dashurin e sajë tashmë të fejuarin Dukagjin Fetahu.

Menjëherë pas fejesës së saj në shumë media po qarkullon lajmi se Aregjentina është shtatzënë dhe se kjo ishte arsyeja e fejesës së saj.

E siç duket këngëtarja ka dashur që akoma të rrisë dyshimet për këtë gjë ku ka postuar në Instagram një fotografi me një majmun te cilin e ka quajtur beba.

Lajme të ngjashme

Back to top button