fbpx

Mustafi dita ditës më i shtrenjtë

Fitimi i titullit kampion bote me Gjermaninë dhe transferimi në Valencia, ku është shndërruar në një mbrojtës të pazëvendësueshëm, ka bërë që Shkodran Mustafit t’i rritet vlera në treg.

Sipas portalit të njohur Transfermarkt.de, i cili merret me vlerat e futbollistëve në treg, Shkodran Mustafi, tani kushton 12 milionë euro.
Mustafi, është transferuar në Valencia nga Sampdoria, për 8 milionë euro

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close