fbpx

Yll Limani dhe Gent Fatali lansojnë klipin e ri (Video)

Këngëtari Yll Limani sapo ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar Single e që është në bashkëpunim me Gent Fatali.

Producimi i këngës është bërë nga Mixey, teksti nga Genti ndërsa klipi nga Imagine Films.

Më poshtë keni dhe linkun për ta parë këngën. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close