fbpx

A do bëhet aktor Mc Kresha?

Po poston fotografi ku po shihet se është në shoqëri me aktorët më të njohur kosovarë. Reperi nga Mitrovica, Mc Kresha, ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën është me Donat Qosjën, Astrit Kabashin dhe Fatmir Spahiut.

Por, kjo nuk është fotoja e vetme e tij. Ai po ashtu para disa javësh pati konfirmuar se do ishte pjesë e serialit ‘Zyre për gjithçka’, ndërsa tashmë po shoqërohet me aktorë dhe me këtë gjë ai po vë në mëdyshje se mos do i hyjë edhe botës së aktrimit. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close