fbpx

Noizy blen makinë 200 mijë euro

Gjithmonë ka qenë i apasionuar pas makinave të shpejta dhe të shtrejta.

E kemi fjalën për reperin Noizy, i cili sipas një reklame që ka postuar në Facebook me fjalët “Gjithë ato netë pa gjumë, tani më në fund kanë kuptim”, i refefohet një foto ku shihet se ka porositur një makinë “Mercedes Benz CLS 63 AMG” që kushton 200 mijë euro.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close