fbpx

Çfarë i tha Shaqiri nënës në telefon?

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri, si gjithmonë, është i thjeshtë në jetën private dhe një luftarak i madh në fushën e lojës.

Ai pas përfundimit të sfidës Inter-Sampdoria, menjëherë e thërret nënën në telefon, këtë e ka zbuluar prestigjiozja italiane “La Gazzetta dello Sport”.

“Përshendetje nënë, jam zbavitur dhe të gjithë janë ngritur në këmbë për të më duartrokitur kur kam dalë nga loja. Mund të flesh e qetë”, i ka thënë në telefon Shaqiri nënës.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close