fbpx

Ky është i dashuri i ri i Paris Hilton, 15 vite më i ri se ajo (Foto)

Paris Hilton ka të dashuri të ri. Por, kësaj here ajo ka zgjedhur që të argëtohet me një djal 15 vite më të ri se ajo e që është australiani Jordan Barret.

Madje, ajo është parë prezenete edhe në një ‘party’ ku të gjithë ishin të moshës 18-vjeçare e vetëm ajo ishte ‘dadoja’ e tyre që ka 33 vite jetë.

Ja fotot e saj dhe Jordanit. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close