fbpx

Don Arbas: Protestoni që t’i largoni qeveritarët

Ngjarjet e fundit politike si dhe protestat e minatorëve i ka komentuar edhe reperi dhe producenti Don Arbas.

Përmes postimit të një fotografie në rrjetin social Instagram, Don Arbas u ka bërë thirrje që të gjithë të marrin pjesë në protestën e organizuar për Trepçën dhe me këtë gjë edhe t’i largojnë edhe qeveritarët të cilët sipas i kanë ‘lëshuar rrënjët’ në pushtet.

Më poshtë keni shkrimin e tij në këtë rrjet. /Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close