fbpx

West Bromwich e dëshiron Gashin

Superylli kosovar i Baselit, Shkëlzen Gashi shpejt mund të transferohet në Premierligën Angleze. Golgoteri më i mirë në Zvicër ka një ofertë serioze në tavolinë nga skuadra e West Bromwich Albion.

Skuadra angleze po mendon ta sjellë Gashin në Premierligë që në afatin e janarit dhe se trajneri Tony Pulis po këmbëngulë në transferimin e Gashit. Vlera e Gashit vlerësohet rreth 5 milion funta, ofertë të cilën WBA po tenton ta ulë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close