fbpx

Kam njohur gra…

“Kam njohur gra, të cilat mund t’i bëje me lehtë të kafshonin hekur të skuqur, sesa të hiqnin dore nga një mendim”

Victor Hygo ishte poet, novelist dhe dramaturg francez

Tags

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close