fbpx

Aksion i madh policor në shumë lokacione nëpër Maqedoni

Në shumë lokacione në territorin e Republikës së Maqedonisë, midis të cilëve është edhe Gostivari, në vijim është aksioni i madh i përbashkët i policisë së Maqedonisë dhe një shteti tjetër, për shuarjen e grupit kriminal ndërkombëtar i cili trafikonte lëndë narkotike.

Nga MPB­ja e konfirmojnë aksionin dhe paralajmërojnë më shumë informacione pasi të përfundojë, me siguri gjatë ditës.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close