fbpx

Mot i ndryshueshëm

Sot do të mbretërojë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe periudha me diell. Reshje të shiut do të paraqiten kryesisht në orët e pasdites dhe mbrëmjes.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 7 deri 13 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 11 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close