fbpx

Emocionuese: Djaloshi me të shikim të dobësuar – sheh mirë për herë të parë (Video)

Ka lindur si albin dhe për pasojë ka shikim shumë të dobësuar.

Mirëpo, falë një palë syzeve, Louisi i vogël mund të shoh ambientin që e rrethon.

Në momentin kur atij i janë siguruar syzet, djaloshi ka qenë pranë nënës, të cilën edhe e ka parë për herë të parë, transmeton Telegrafi.

Djaloshi bëhet edhe më simpatik kur qesh nga gëzimi.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close