fbpx

Tuna: Nuk më ndal as infuzioni

Është shtruar në spital për shkak se nuk është ndjerë mirë pas konsumimit të tepër të alkoolit. Por pas marrjes së infuzionit, Tuna është ngritur përsëri në këmbë.

Ajo madje ka filluar menjëherë ka filluar provat për ‘Dancing With The Stars’ të cilin e ka synimin e radhës dhe po tenton që me çdo kusht ta fitojë.

Tuna ka hedhur një fotografi në rrjetin social ku shihet se është në sallën ku realizohen këto prova dhe ka lënë një shkrim ku ka thënë se atë nuk e ndalon asgjë. /Indeksonline/

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close