fbpx

Blerim Xhemaili qëndron te Galatasaray

Xhemaili do të mbetet në Turqi. Menaxheri i mesfushorit shqiptar, Carlo Pallavicino, ka deklaruar që përfundimisht Blerim Xhemaili do të mbetet te skuadra e Galatasarayt.

Në një prononcim për ‘Radio Kiss Kiss’, Pallavicino e ka quajtur të pamundur rikthimin e Xhemailit në Serie A.

“Blerim Xhemaili do të mbetet në Turqi. Klubi i Galatasaryt llogarit në të dhe qëndrimi i tij është i sigurt. Nuk ka kurrfarë gjasa që ai të kthehet në Itali”, ka deklaruar Pallavicino.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close