fbpx

Xavi gati për Atleticon

Xavi Hernandez do të jetë gati për ndeshjen e Barcelonës ndaj Atletico Madridit në kuadër të Copa del Rey.

34 vjeçari kishte probleme me lëndime dhe deri tani ka vetëm 19 paraqitje e 1 gol me Katalunasit.

Xavi ka qenë jashtë aksionit në katër ndeshjet e kaluara, por Barcelona ka konfirmuar rikthimin e tij për ndeshjen e sontme ndaj kampionit në fuqi të La Ligas.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close