fbpx

Ilir Meta viziton Ali Ahmetin në Spitalin e Tetovës

Lideri I BDI-së Ali Ahmeti i cili ndodhet i shtrirë në spitalin e Tetovës pas aksidentit të sotëm, u vizitua nga kryetari I parlamentit të Shqipërisë Ilir Meta.

Ahmeti i është falënderuar Ilir Metës dhe të gjithë miqve për fjalët e mira që i kanë dërguar dhe dëshirën për shëruar më shpejtë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close