fbpx

Charli dhe Rita sjellin “Doing It” (Video)

“Doing It” quhet bashkëpunimi i shumëpritur i Charli XCX dhe Rita Orës.

“‘Doing It’ është një këngë që ia kam lëshuar asaj (Ritës) para ca vitesh dhe i ka pëlqyer, prandaj mendova se duhej ta merrja atë”, ka treguar Charlotte Aitchison.

Videoklipi shfaq një udhëtim të këngëtareve në ‘perëndimin e egër’, ndërsa xhirimet janë bërë në shkretëtirë.

“Mendoj se do të mund ta kuptoni sa jemi argëtuar, kur ta shihni klipin”, ka thënë Rita.

Kujtojmë se pos argëtimit, dy këngëtaret kanë qenë të rrezikuara me jetë gjatë një aksidenti teksa po bënin xhirimet. /Telegrafi/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close