fbpx

Çfarë befasie politike po paralajmëron Adriatik Kelmendi?

Publicisti Adriatik Kelmendi, përmes një postimi në Facebook, ka paralajmëruar për nesër një lajm interesant nga spektri ynë politik.

Në postimin e tij në Facebook, Kelmendi e ka quajtur doajen të politikës Jakup krasniqin, tërheqja e të cilit nga posti i deputetit, sipas tij, redukton edhe aktivitetin në “NISMA për Kosovën”.

Lexojeni të plotë postimin e Kelmendit në Facebook:

“Doajeni i politikës, Jakup Krasniqi, tërhiqet nga posti i deputetit dhe lë të kuptohet se redukton edhe aktivitetin në “NISMA për Kosovën”.
Nesër pritet edhe një lajm tjetër, po ashtu, shumë interesant dhe i veçantë nga spektri ynë politiko-partiak…” (sic), ka shkruar Kelmendi në Facebook. /Telegrafi/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close